Dziennikarz / Operator / Pracownik biura obsługi klienta, marketingu i reklamy

Data dodania: 2024-03-06 20:37:42
#ID: 50148

Dziennikarz / Operator / Pracownik biura obsługi klienta, marketingu i reklamy

W związku z rozwojem platformy video tvPolska.pl, a także naszych serwisów z grupy portali P24.pl oraz kanału YouTube (84,9 tys. subskrybentów), poszukujemy współpracowników zarówno do redakcji (także praca zdalna), operatorów, jak i pracowników biura obsługi klienta, marketingu i reklamy.

Ostatnie miesiące i lata to dla naszej Firmy czas znaczących wzrostów jeśli chodzi o zasięg przekazywanych treści i informacji.

Nasz kanał na YouTubie – tvPodkarpacie.pl zanotował przyrost liczby subskrybentów o ponad 40% i aktualnie może się pochwalić ponad 84 tysiącami użytkowników obserwujących kanał.

To ogromna nobilitacja i motywacja do pracy, ale również dodatkowe wyzwania i zadania.

Dlatego też zachęcamy do dołączenia do naszej redakcji oraz do zespołu biura obsługi klienta.

Nasze serwisy informacyjne obejmują teren całego kraju. To między innymi:

Platforma video tvPolska.pl

Portale:
eSanok.pl, Brzozów24.pl, tvPodkarpacie.pl, Podkarpacie24.pl, Rzeszów24.pl, Polska24.pl, Polska112.pl, tvEkologia.pl, tvMalopolska.pl, tvŚląsk.pl, tvOpole.pl, Tatry24.pl, Krakow24.pl, Bieszczady24.pl, Mielec24.pl, Strzyzow24.pl, Jaslo24.pl, Przemysl112.pl, tvPrzemysl.pl, Jaroslaw112.pl, Nocuj.pl, Sejm.TV, tvKrakow.pl, Częstochowa112.pl, Białystok112.pl, Toruń112.pl, tvKrosno.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, tvBieszczady.pl, Krynica112.pl.

Poszukujemy osób, które zajmują się nagrywaniem filmów, fotografią lub pisaniem tekstów, a także komunikatywnych, kreatywnych i otwartych osób, które mogłyby zająć się utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych.

Jeśli jesteś osobą która lubi wyzwania, z chęcią zdobywa nowe umiejętności i interesuje się życiem społecznym, skontaktuj się z nami!

W związku z tym, że firma bazuje na treściach zamieszczanych w przestrzeni szeroko rozumianego internetu i mediów społecznościowych, mile widziane będzie sprawne działanie i wiedza na temat marketingu w sieci.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, w młodym i energicznym zespole!
Możliwa praca zdalna!

Oferty z CV prosimy przesyłać na adres:
biuro@p24.pl

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z jaslo24.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Biurowa
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Biurowa


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie