REKLAMA
Lucas Tour

Ogólnopolski sukces absolwentki Uczelni Państwowej z Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kamila Oklejewicz absolwentka Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku na kierunku Ekonomia, zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie dla uczelni zawodowych o nagrodę Prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. na najlepszą pracę magisterską, licencjacką i inżynierską.

W spotkaniu, które odbyło się w siedzibie ARP w Warszawie udział wzięli m.in.: Jarosław Gowin – wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. Witold Stankowski, przewodniczący Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych, Cezariusz Lesisz – prezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Paweł Kolczyński – wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Sanocką Uczelnię reprezentowali: Prorektor ds. Rozwoju i Nauki dr Grażyna Rogala Pawelczyk, kierownik zakładu ekonomii dr Ryszard Dziekan oraz promotor pracy licencjackiej Kamili Oklejewicz dr Patrycja Pudło.

Praca Kamili Oklejewicz pt. „Zastosowanie modelu kompetencji na przykładzie firmy XYZ” okazała się bezkonkurencyjna w kategorii praca licencjacka w obszarze: efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem”. Została oceniona bardzo wysoko zdobywając 98 na 100 możliwych punktów. Nagrodą był czek na niebagatelną kwotę 4000 zł. Jak podkreśla laureatka konkursu przy pisaniu pracy nie obyło się bez komplikacji i problemów.

Problemy miałam przede wszystkim z realizacją koncepcji i z czasem, ponieważ na co dzień pracuję. Przy pisaniu pracy nieoceniona okazała się pomoc Pani promotor dr Patrycji Pudło, za co serdecznie jej dziękuję – podsumowuje.

Przy pytaniu na co wyda nagrodę odpowiada – Zachowam na czarną godzinę (uśmiech).

Pieniądze być może przydadzą się już niedługo i wcale nie mamy tutaj na myśli czarnej godziny, bowiem Kamila od nowego roku akademickiego będzie ponownie studentką Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Jeszcze raz gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów naukowych oraz powodzenia w życiu osobistym!

źródło: materiały nadesłane


27-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)