REKLAMA
Lucas Tour

Opuszczając się po prześcieradłach spadł z czwartego piętra

JASŁO / PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 44-letni mieszkaniec Jasła. Nietrzeźwy mężczyzna schodząc po związanych prześcieradłach z okna mieszkania na czwartym piętrze spadł na dach kotłowni. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i przekazali pod opiekę lekarską.

Pokrzywdzony z obrażeniami ręki i nogi trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że z okna jednego z bloków w Jaśle wypadł człowiek. Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna leży na dachu przylegającej do bloku kotłowni.  Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy i przekazali zespołowi karetki pogotowia.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze wstępnie ustalili, że około godz. 18 żona pokrzywdzonego wyszła z mieszkania zamykając drzwi na klucz. Po godzinie z mieszkania na czwartym piętrze również chciał wyjść nietrzeźwy gospodarz domu. Nie mając jednak klucza do drzwi, mężczyzna wybrał inną drogę. Postanowił zejść przez okno po związanych prześcieradłach. W trakcie opuszczania się 44-letni mieszkaniec Jasła spadł na dach kotłowni.

Mężczyzna z obrażeniami ręki i nogi trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

źródło: KPP Jasło

policja81

23-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)