REKLAMA
Lucas Tour

ORLEN Lang Team Race w Arłamowie! Ruszyły zapisy!

Można się już zapisywać na wyścig kolarski dla amatorów ORLEN Lang Team Race w Arłamowie! Wydarzenie zaplanowane na 27 maja, będzie częścią naprawdę sportowego weekendu, ponieważ dzień później na mecie zlokalizowanej w Hotelu Arłamów poznamy zwycięzcę ORLEN Wyścigu Narodów – imprezy dla zawodowych kolarzy z reprezentacji narodowych.

1.Arłamów MAPA OLTR 2023

ORLEN Lang Team Race to wyścig kolarski dla amatorów w zawodowej oprawie. Scenografia z Tour de Pologne, atmosfera kolarskiego peletonu oraz starannie dobrane i przygotowane trasy w najpiękniejszych zakątkach Polski. W 2023 roku trasa będzie prowadzić przez tereny Podkarpacia, a na uczestników czekają wymagające podjazdy m.in. pod Kalwarię Pacławską i malownicze widoki na Bieszczady.

Dystans, na którym będą ścigać się amatorzy kolarstwa to 75 kilometrów i jest to dokładnie ta sama trasa, którą w 2022 roku pokonywali uczestnicy ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Jej fragmentem jechali także zawodowi kolarze w ramach Tour de Pologne, tacy jak Richard Carapaz czy Mark Cavendish.

– Wyścig w Arłamowie odbędzie się za 4 miesiące i już dziś zapraszam Was do udziału w cyklu ORLEN Lang Team Race! Na trasę wystartujemy z Hotelu Arłamów 27 maja i po pokonaniu 75 kilometrów dojedziecie do mety zlokalizowanej także na terenie hotelu! To świetna okazja do rozpoczęcia sezonu startowego na pięknej trasie – zachęca do udziału Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy.

1.Arłamów PROFIL OLTR 2023

Zapisy na wyścig są możliwe przez stronę www.langteamrace.pl, ale to nie koniec niespodzianek. W tym roku będzie można zbierać punkty do klasyfikacji generalnej cyklu ORLEN Lang Team Race. Pierwsze punkty można zdobyć 27 maja w Arłamowie, kolejne 30 lipca w Karpaczu, a wielki finał zaplanowano na 16 września w Bytowie! Zapisując się jednocześnie na wszystkie imprezy można zaoszczędzić od 80 do 390 zł.

Szczegółowe informacje na stronie www.langteamrace.pl

HARMONOGRAM IMPREZ:
27.05 ORLEN Lang Team Race – Arłamów
30.07 ORLEN Tour de Pologne Amatorów – Karpacz
16.09 ORLEN Lang Team Race – Bytów

OTDPA_Arlamow_2022_fot. Piotr Łabaziewicz (7)

materiały nadesłane


13-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)