REKLAMA
Lucas Tour

Osobowa toyota zderzyła się z motorowerem. Kierowca jednośladu trafił do szpitala

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Na ulicy Lwowskiej osobowa toyota zderzyła się z motorowerem. W zdarzeniu ucierpiał motorowerzysta, z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala. 

 Wczoraj około godz. 13, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w Jaśle na ul. Lwowskiej, z udziałem motorowerzysty oraz toyoty yaris. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą 21-letnia mieszkanka Jasła, włączając się do ruchu z ul. Ulaszowice, nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący motorowerem 78-letni mieszkaniec gminy Jasło z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.
KPP Jasło
12-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)