REKLAMA
Lucas Tour

Pijany kierowca staranował ogrodzenie posesji

JASŁO / PODKARPACIE. Alkohol był przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedziele w Jaśle na ul. Słonecznej. 23-letni mieszkaniec Jasła stracił panowanie nad osobowym seatem i wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

W niedzielę, po godzinie 3, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Słonecznej. Z przekazanych informacji wynikało, że osobowy seat wjechał w ogrodzenie. Skierowani na miejsce policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego wstępnie ustalili, że kierujący seatem, 23-letni mieszkaniec Jasła, jadąc ulicą Słoneczną nie zapanował nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji.

fot. archiwum Esanok.pl

fot. archiwum Esanok.pl

Mężczyzna był nietrzeźwy, badanie alkomatem wskazało w jego organizmie 1,88 promila alkoholu. Nietrzeźwi byli także dwaj 23 i 21-letni pasażerowie pojazdu. Pierwszy miał 1,5 promila, drugi natomiast 1,9 promila alkoholu. Uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń. Kierowca seata, stracił prawo jazdy. Wkrótce odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

KPP Jasło

02-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)