REKLAMA
Lucas Tour

PILNE! Kobieta potrzebuje krwi! Do tragedii doszło w weekend

REGION / PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miniony weekend w Krajowicach w powiecie jasielskim. Kierująca renault zderzyła się z ciężarowym mercedesem. 21-latka zginęła na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala. Teraz potrzebuje krwi!

PILNE !!! APEL O KREW!!! W imieniu rodziny i przyjaciół zwracamy się z gorącą prośbą o oddawanie krwi dla Pani Teresy Gruszczyńskiej (przy rejestracji należy zaznaczyć dla kogo oddajemy krew). Apel o pomoc to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Krajowice (Gmina Kołaczyce) – czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie.

Przypominamy każdemu kto odda krew, w danym dniu przysługuje płatny dzień wolny od pracy, a dla uczniów usprawiedliwiony za nieobecność podczas zajęć szkolnych – dodają ochotnicy.

Można oddawać krew dowolnej grupy.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:40 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym renault, jadąc w kierunku Tarnowa, na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes po czym zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku zginęła 21-letnia kierująca renault. Pasażerka pojazdu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną.

Droga krajowa była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło/OSP Gogołów

08-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)