REKLAMA
Lucas Tour

Piorun uderza w dom! VIDEO (BEZ CENZURY)

Piorun uderza w dom! VIDEO (BEZ CENZURY)

PODKARPACIE. Jeden z mieszkańców wsi Wyręby w gminie Dynów zarejestrował uderzenie pioruna w dom podczas jednej z nawałnic, jakie przeszły przez Podkarpacie w miniony weekend. Jak udało nam się dowiedzieć, na szczęście nikomu nic się nie stało. Publikujemy materiał video. Uwaga! Bez cenzury.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 27 czerwca podczas jednej z nawałnic, które pustoszyły Podkarpacie w miniony weekend. Do uderzenia pioruna w dom doszło we wsi Wyręby w gminie Dynów w powiecie rzeszowskim.

Według relacji, do których dotarliśmy, na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie interweniowali też strażacy z komendy miejskiej w Rzeszowie.

Jeśli chodzi o miejscowość Wyręby i dzień 27.06.2020 nie odnotowaliśmy żadnej interwencji dotyczącej wyładowania elektrycznego – mówi nam bryg. mgr inż. Grzegorz Wójcicki, Oficer Prasowy KM PSP w Rzeszowie.

Dom zamieszkują dwie starsze osoby.

Skończyło się na strachu. Ze zdrowiem mieszkańców domu wszystko jest w porządku. Nie doszło do żadnego pożaru, nie było potrzeby wzywania straży pożarnej, choć cały czas w gotowości byli strażacy z OSP Wyręby – relacjonuje Agnieszka Wróbel, sołtys wsi Wyręby.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W powiecie brzozowskim walczyli z wodą! NAGRANIA Z AKCJI

Nawałnica w okolicach Jasła i Krosna. Zalane ulice, podtopienia! (VIDEO)

Potężny żywioł! ZDJĘCIA obrazujące ogrom zniszczeń (FOTO)

FOTO: asp. sztab. Tomasz Flak z KP PSP w Przeworsku

foto nagłówek: grafika poglądowa

źródło video: Youtube.com / Warner Boos


29-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)