REKLAMA
Lucas Tour

Policjantka z Krosna mistrzynią Polski w biegach narciarskich

PODKARPACIE. Krośnieńska policjantka wywalczyła mistrzostwo kraju oraz była najlepsza w Pucharze Polski Amatorów w biegach narciarskich. Zwieńczeniem cyklu pucharowych zmagań były zawody rozegrane na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Asp. sztab. Ewa Armata stanęła tam na najwyższym stopniu podium.

303-220832

Foto (2): arch. prywatne Ewy Armaty

Puchar Polski Amatorów w biegach narciarskich to cykl zawodów organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Narciarskiego. Wysoki poziom sportowy imprezy gwarantuje uczestnictwo w niej utytułowanych zawodników, wśród których są m.in. byli reprezentanci kraju w narciarstwie biegowym.

Wśród tej elitarnej grupy sportowców znajduje się również krośnieńska policjantka. Asp. szt. Ewa Armata, która swoją reprezentacyjną karierę zakończyła kilka lat temu. Jej miłość do nart przetrwała jednak próbę czasu.

Dzięki uporowi, determinacji i profesjonalnemu przygotowaniu do zawodów, policjantka od kilku sezonów zajmuje czołowe miejsca w pucharowych zmaganiach.

W miniony weekend na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanym rozegrano ostatnie zawody biegowe tegorocznego cyklu.

Policjantka wywalczyła tytuł mistrzyni Polski służb mundurowych i stanęła na najwyższym stopniu podium klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Amatorów w biegach narciarskich.

303-220833

Źródło: KMP Krosno

09-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)