REKLAMA
Lucas Tour

POLSKA. Piąta ofiara KORONAWIRUSA! Liczba zarażonych przekroczyła 200!

POLSKA. Zmarła piąta osoba zarażona koronawirusem w kraju. To 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące i zmarł w szpitalu w Wałbrzychu. Liczba zarażonych w Polsce wzrosła do 205, w regionie to wciąż 11 osób, w tym jedna osoba zmarła.

Foto: pixabay.com

Mamy 28 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 6 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 1 osoby z woj. opolskiego, 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego. Pacjenci są w stanie stabilnym – informuje na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem. To 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 205/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – podaje Ministerstwo Zdrowia

 

Źródło: Ministerstwo Zdrowia / Twitter, Facebook

17-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)