REKLAMA
Lucas Tour

Ponad 1000 osób otrzymało prezenty od Nowego Stylu! (ZDJĘCIA)

Choć forma w tym roku jest inna, cel pozostaje niezmienny – wsparcie dla domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych z Podkarpacia. Firma Nowy Styl już po raz 22. wręcza prezenty będące odpowiedzią na aktualne potrzeby rodzin, placówek i organizacji zrzeszających ponad tysiąc sto osób.

Wydawało się, że jak co roku nic nie przeszkodzi w zorganizowaniu przez firmę Nowy Styl imprezy dla ponad 1100 podopiecznych placówek i organizacji opiekuńczo-wychowawczych z terenu Podkarpacia. Jednak pandemia koronawirusa zmieniła codzienne życie każdego z nas i zmusiła do zrewidowania nawet najbardziej szlachetnych działań. Zważywszy na bezpieczeństwo uczestników imprezy, forma balu w krośnieńskiej hali MOSiR została w tym roku zmieniona.

Choć sytuacja uniemożliwiła spotkanie twarzą w twarz, Nowy Styl nie rezygnował z tradycji trwającej nieprzerwanie od 2000 roku – styczniowego obdarowywania gości prezentami. Wiedząc, jak duże znaczenie ma regularnie okazywane wsparcie, zebrano informacje o potrzebach rodzin, placówek i organizacji, które co roku gościły na balu, a następnie przygotowano dla nich upominki.

Tegoroczne prośby dotyczyły głównie przekazania gotówki, która zostanie wykorzystana na bieżące potrzeby placówek i działalność statutową organizacji. Kilkoro proszących ma nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna poprawi się na tyle, że otrzymane wsparcie finansowe można będzie przeznaczyć na wycieczki czy wyjazd wakacyjny. Przekazane zostały także dary rzeczowe, m.in. krzesła czy sprzęt komputerowy, tak bardzo przydatny w czasach, gdy wiele aktywności realizowanych jest online.

Z pewnością najmłodsi uczestnicy Noworocznego Balu Charytatywnego Nowego Stylu tęsknią za jego tradycyjną formą, dlatego mamy nadzieję, że w 2022 roku wydarzenie odbędzie się jak dawniej i wspólnie będziemy bawić się na hali w Krośnie.

Wykaz obdarowanych placówek.

O FIRMIE:

Nowy Styl to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 33 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

1_65

materiały nadesłane


05-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)