REKLAMA
Lucas Tour

PORĘBA: Polska potrzebuje aktywnego Prezydenta

PODKARPACIE. Wczoraj w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem parlamentarzystów, samorządowców i działaczy Prawa i Sprawiedliwości. – W tych ostatnich godzinach kampanii chcielibyśmy zachęcić wszystkich do szczególnej mobilizacji – mówił Tomasz Poręba europoseł PiS.

Podczas konferencji Tomasz Poręba podkreślał, że głos oddany na Andrzeja Dudę to głos na dobrą zmianę i godną prezydenturę.

Polska potrzebuje takiego prezydenta – aktywnego, słuchającego obywateli. Prezydenta, który będzie korzystał z inicjatywy ustawodawczej – mówił europoseł PiS. Poręba wezwał do aktywnej pracy na rzecz kandydata PiS do samego końca kampanii.

W konferencji uczestniczył także wicemarszałek województwa podkarpackiego Wojciech Buczak, który zaznaczył, że Polska potrzebuje dziś prezydenta, dla którego priorytetem będzie zrównoważony rozwój Polski.

Andrzej Duda będzie takim prezydentem. Bardzo się cieszę z podpisanej przez niego umowy programowej z Solidarnością, która pokazuje, jakie będą priorytety tej prezydentury – praca, rodzina, dialog, zdrowie. Wierzę, że będzie to prezydent, który będzie rzeczywiście blisko wszystkich obywateli – mówił Wojciech Buczak.

Kamila Piech, przedstawicielka Korpusu Ochrony Wyborów, poinformowała, że w okręgu nr 23 w 927 spośród 984 obwodowych komisji wyborczych będą przedstawiciele KW Andrzeja Dudy oraz mężowie zaufania.

Łącznie nad przebiegiem wyborów będzie czuwać około 2 tysięcy osób – powiedziała Piech.

Zobacz także: Andrzej Duda w Strachocinie: „Wspólnie odbudujmy Polskę!”(FILM)

materiał nadesłany
foto: archiwum eSanok.pl

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)