REKLAMA
Lucas Tour

Poszukiwany 42-latek zatrzymany z narkotykami

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 42-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy. Za posiadanie narkotyków grożą mu dodatkowe 3 lata więzienia.

Dziś w nocy, policjanci z wydziału prewencji patrolowali rejon osiedla Polanka w Krośnie. Na ul. Szklarskiej zwrócili uwagę na grupę osób spożywających alkohol w miejscu objętym zakazem. W związku z ujawnionym wykroczeniem, funkcjonariusze podjęli interwencję.

W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy mężczyzna został o tym poinformowany, stał się bardzo agresywny i nie wykonywał poleceń interweniujących funkcjonariuszy. Pozostali członkowie grupy wtórowali zatrzymanemu i wykrzykując wulgaryzmy, nakłaniali policjantów do odstąpienia od realizacji podjętych przez nich czynności służbowych.

Wykorzystując powstałe w ten sposób zamieszanie, mężczyzna starał się opróżnić zawartość kieszeni swojej kurtki, we wnętrzu której znajdowały się trzy opakowania białego proszku. W tym czasie znajomi zatrzymanego stawali się coraz bardziej agresywni, manifestując swoje niezadowolenie wobec działań interweniujących policjantów.

Po chwili, funkcjonariusze skutecznie odseparowali zatrzymanego od grupy towarzyszących mu osób i doprowadzili go do policyjnego aresztu. 42-letni krośnianin został zatrzymany na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Jednak to nie koniec kłopotów mężczyzny, gdyż w trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim trzy woreczki strunowe z zawartością białego proszku, który okazał się metamfetaminą.

Mężczyzna zostanie przewieziony do zakładu karnego, celem odbycia kary 12 miesięcy pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających grożą mu dodatkowe 3 lata więzienia.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Apel do rowerzystów!

Zdjęcie poglądowe.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)