REKLAMA
Lucas Tour

Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobówką. VIDEO ku przestrodze!

Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobówką. VIDEO ku przestrodze!

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. W Miejscu Piastowym w okolicach Krosna doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty, który zderzył się z samochodem osobowym. Sekundy przed uderzeniem zdecydował się na jazdę na jednym kole. Siła uderzenia była tak ogromna, że kierujący jednośladem wyleciał w powietrze i wylądował na poboczu. Nagranie ze zdarzenia opublikowano w serwisie YouTube na kanale STOP CHAM.

Do zdarzenia doszło w piątek w Miejscu Piastowym tuż za rondem w kierunku Krosna.

Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci. Widać na nim, jak trzy motocykle wyprzedzają osobówkę i rozpędzają się. Pierwszy z motocyklistów jechał na jednym kole, gdy nagle z drogi podporządkowanej wyjechał samochód, który wymusił pierwszeństwo.

Auto uderzyło w motocykl z taką siłą, że kierujący jednośladem wyleciał w powietrze i wylądował w rowie. Motor rozpadł się na wiele kawałków, które siła uderzenia rozrzuciła na całej jezdni.

Po zdarzeniu motocyklista reagował na bodźce oraz sprawiał wrażenie że nic mu nie jest. Do momentu przyjazdu ambulansu leżał na poboczu. Później przez ok. 30 min przebywał w ambulansie – czytamy w opisie nagrania wideo.

AKTUALIZACJA

Informacje w sprawie wypadku przekazuje nam aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

Do zdarzenia doszło 9 lipca około 17:30 na ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 56- letni kierowca Seata, wyjeżdżając z ul. Szkolnej nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającemu motocykliście. 32-letni kierowca jednośladu z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca Seata nie wymagał interwencji medyków. Obaj mężczyźni biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.


screen z filmu: Youtube.com / STOP CHAM

źródło: Red., YouTube / STOP CHAM

12-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)