REKLAMA
Lucas Tour

PRZEDSIĘBIORCY: Sytuacja jest dramatyczna. Potrzebujemy realnej pomocy!

PODKARPACIE. – Sytuacja przedsiębiorców z każdym dniem staje się coraz bardziej dramatyczna – piszą w swoim apelu do władz wojewódzkich i centralnych przedsiębiorcy z Podkarpacia. Zwracają się do rządzących o podjęcie właściwych działań w zakresie rozwiązań legislacyjnych, które realnie wspomogą polskich przedsiębiorców.

zdjęcie poglądowe

STANOWISKO ORGANIZACJI PRZEDSIĘBIORCÓW PODKARPACIA W SPRAWIE DZIAŁAŃ WŁADZY W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORNOWIRUSA

Szanowni Państwo

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym 23.03.2020. Przedstawiciele organizacji reprezentujących przedsiębiorców z Podkarpacia, w tym Loży Rzeszowskiej Business Centre Club, Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Podkarpackiego Klubu Biznesu, Podkarpackiego Związku Pracodawców Lewiatan oraz Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie przyjęli wspólne stanowisko stanowiące wezwanie skierowane do władzy wykonawczej oraz ustawodawczej o niezwłoczne podjęcie właściwych działań w zakresie rozwiązań legislacyjnych, które realnie wspomogą polskich przedsiębiorców.

Stanowisko organizacji reprezentujących przedsiębiorców z Podkarpacia zostało przekazane na ręce: Pani Jadwigi Emilewicz – Ministra Rozwoju, Pani Ewy Leniart – Wojewody Podkarpackiego, Pani Elżbiety Witek – Marszałek Sejmu oraz Pana Tomasza Grodzkiego – Marszałka Senatu.

Wierzymy, iż przedstawione stanowisko organizacji reprezentujących podkarpackich przedsiębiorców jak i samych przedsiębiorców zostanie zauważone i uwzględnione.

Z poważaniem

Loża Rzeszowska BCC

zdjęcie poglądoweStanowisko organizacji reprezentujących przedsiębiorców Podkarpacia w sprawie podjęcia przez władze państwowe właściwych działań na rzecz przedsiębiorców w związku z epidemią koronowirusa

źródło: Red., materiały nadesłane

23-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)