REKLAMA
Lucas Tour

„Przepraszam za marzenia”. Spotkanie z Łukaszem Łagożnym

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na spotkanie z Łukaszem Łagożnym – autorem książki „Przepraszam za marzenia”. Łukasz Łagożny to pierwszy mieszkaniec Podkarpacia, który zdobył Mount Everest. Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 18:00 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego sanockiej Uczelni.

„Przepraszam za marzenia” to druga książka, w zasadzie obszerna relacja, o górskiej wyprawie Łukasza Łagożnego, który 16 maja 2018 roku o godzinie 8.47 (czasu chińskiego, w Polsce była 2.47), jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia w ogóle, stanął na szczycie najwyższej góry świata – Mount Everest (8848 m n.p.m.).

Autor dzień po dniu opisuje, jak wyglądała droga do spełnienia marzenia, po które wyruszył na początku kwietnia 2018 roku. Marzenie, które tak naprawdę okupione było wieloma wyrzeczeniami, rozłąką z najbliższymi, wypełnione tęsknotą i poświęceniem, z drugiej zaś strony dawało niewyobrażalną radość.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć profesjonalny sprzęt wspinaczkowy, a na uczestników będzie czekała słodka energetyczna niespodzianka przygotowana przez Łukasza.

Zapraszamy serdecznie!

materiały nadesłane

13-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)