REKLAMA
Lucas Tour

PWSZ SANOK: Młodzi studenci też mają wakacje (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W przeddzień zakończenia roku szkolnego, zajęcia zakończyli także młodzi studenci, którzy uczęszczali w roku akademickim 2017/2018 do Akademii Małego Żaka przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Podczas 9 miesięcy zajęć mali żacy odbyli zajęcia we wszystkich instytutach i zakładach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Podzieleni na dwie grupy (młodszą i starszą) zdobywali wiedzę z wielu dziedzin nauk, która miejmy nadzieję wykorzystają w przyszłości. Bardzo ciekawie przygotowane zajęcia sprawiały, że dzieci opuszczały je zadowolone nie mogąc doczekać się kolejnych.

W sowim przemówieniu kończącym tegoroczną Akademię Małego Żaka Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku dr Elżbieta Cipora docent PWSZ podkreślała, jak wielkie znaczenie i jakie ważne miejsce w funkcjonowaniu uczelni zajmują najmłodsi studenci. Wyrażała także nadzieję, że wielu z nich powróci w mury uczelni w ramach przygotowywanego projektu Akademia Małego Żaka +.

Uroczystość zakończenia roku akademickiego uświetnił występ zespołu instrumentalnego studentów PWSZ Zakładu Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej pod kierownictwem dr Iwony Bodziak. Oprócz władz uczelni w osobach rektor dr Elżbiety Cipory, prorektor ds. Rozwoju i Nauki dr Grażyny Rogali – Pawelczyk oraz kanclerza Lesława Siedleckiego w zakończeniu udział wzięli dyrektorzy i kierownicy poszczególnych instytutów, a przede wszystkim rodziny najmłodszych żaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a także drobne upominki.

Teraz czas na zasłużony wypoczynek podczas wakacji. Miejmy nadzieję, że część z dzieci powróci w nowym roku akademickim i w ramach projektu Akademia Małego Żaka+ będzie nadal wzbogacała swoje umiejętności w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, ponieważ po raz kolejny okazało się, że Akademia Małego Żaka to uczelniany strzał w dziesiątkę i projekt, który warto kontynuować i rozszerzać!

materiały nadesłane


03-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook