REKLAMA
Lucas Tour

REGION: Tragiczny wypadek w Kołaczycach. Trzy osoby nie żyją. Dwie walczą o życie (ZDJĘCIA)

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku w Kołaczycach w powiecie jasielskim. W zderzeniu skody z samochodem ciężarowym zginęły trzy osoby, dwie zostały ranne. Droga krajowa nr 73 (relacji Pilzno – Jasło) jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych, ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi.

1184703096

Do wypadku doszło około godz. 7 w Kołaczycach w powiecie jasielskim. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca skody na prostym odcinku drogi prawdopodobnie zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. Skodą podróżowało czterech mężczyzn, trzech zginęło na miejscu, jeden trafił do szpitala. W wypadku ranny został także 27-letni mieszkaniec powiatu leskiego kierujący ciężarówką.

Droga krajowa nr 73 (relacji Pilzno – Jasło) jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy przez miejscowości Kłodawa, Brzyska, Brzostek. Samochody ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

854286383

KWP

28-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)