REKLAMA
Lucas Tour

„Rodzinne spotkanie przy choince” w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

JASŁO / PODKARPACIE. Przed nami piękny, magiczny okres świąt Bożego Narodzenia pełen radości i oczekiwania. W  Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle powoli zaczynamy się przygotowywać do tej niezwykłej pory. Dzieci na zajęciach w poszczególnych sekcjach wykonują prace plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej.

Uczą się także układów tanecznych do znanych piosenek świątecznych. Z okazji zbliżających się świąt chcielibyśmy zaprosić dzieci wraz z rodzicami na „Rodzinne Spotkanie przy choince”, które odbędzie się 20 grudnia 2016 r o godzinie 17.30. Podczas tego wydarzenia będzie można obejrzeć świąteczny program artystyczny w wykonaniu Zespołu Wokalno – Tanecznego „Iskierki” oraz wysłuchać aranżacje kolęd zaprezentowane przez uczestników sekcji Gry na instrumentach.

Ponadto w  programie znajdzie się wykonywanie ozdób choinkowych, ubieranie świątecznego drzewka oraz wspólne kolędowanie wraz z młodymi wokalistami z sekcji śpiewu. Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle 20 grudnia 2016 r. o godz. 17:30.

Prosimy o potwierdzenie przybycia pod nr tel. 13 446 59 25 w godz. 8:00-15:00 do 16 grudnia.

rodzinne spotkanie przy choince

MDK Jasło

13-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)