REKLAMA
Lucas Tour

Roztańczone „andrzejki” w Jasielskim Domu Kultury

JASŁO / PODKARPACIE. Andrzejkowe Spotkania Taneczne organizowane są już po raz szesnasty przez Jasielski Dom Kultury. W tym roku impreza odbędzie się 26 listopada w sali widowiskowej JDK. 

Jak co roku, prezentować mogą się zespoły, duety oraz soliści w trzech kategoriach wiekowych 7-11, 12-15, 16 lat i więcej. – Celem Andrzejkowych Spotkań Tanecznych jest m.in. prezentacja dorobku artystycznego uczestników konkursu, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi, upowszechnianie tańca jako sposobu rozwoju własnej osobowości i propagowanie zasad fair play wśród młodzieży – mówi Katarzyna Korona, instruktor tańca w Jasielskim Domu Kultury, organizator AST.

Jury oceniać będzie choreografię, dobór repertuaru, muzyki i kostiumów, technikę tańca oraz ogólny wyraz artystyczny. Nagrody zostaną przyznane w poszczególnych kategoriach wiekowych i tanecznych za I, II i III miejsce. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki za udział w XVI Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych.

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Korona, tel. 13 44 315 65, 668 167 826, e-mail: taniec.jdk@gmail.com

AST_2016

JDK

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)