REKLAMA
Lucas Tour

Rusza nabór do kolejnej edycji Podkarpackiej Akademii Wina (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Podkarpacka Akademia Wina w Jaśle ogłasza nabór na szkolenie pt. „Winiarstwo dla początkujących”. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym, jak przy zakładaniu winnicy nie popełnić nieodwracalnych błędów i jak zrobić poprawnie wino gronowe.

Szkolenie odbędzie się w dniach 16-17 maja.  Pierwszego dnia (sobota) zajęcia poświęcone będą planowaniu, zakładaniu i prowadzeniu winnicy, a także produkcji wina gronowego. Będzie też o przygotowaniu gospodarstwa winiarskiego  do przyjmowania enoturystów. Drugiego dnia (niedziela) organizatorzy zaplanowali wyjazd studyjny do 3 winnic w okolicach Jasła (zapoznanie się z ofertą enoturystyczną gospodarstw, zwiedzanie winnic i przetwórni, degustacja win).

[nggallery id=23]

Prowadzący: Roman Myśliwiec i Ewa Wawro. Koszt pierwszego dnia 150 zł (w cenie materiały szkoleniowe i serwis kawowy), drugiego 200 zł (w cenie transport i degustacja win).

Na szkolenia zapisywać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Podkarpackiej Akademii www.akademiawina.org lub mailem na adres sekretariat@akademiawina.org

Informacje dodatkowe uzyskać można pisząc na adres sekretariat@akademiawina.org lub telefonicznie: 502 146 485.
Podkarpacka Akademia Wina to sztandarowe działanie Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vits”. Partnerem przedsięwzięcia jest Miasto Jasło.

3 logotypy parterzy PAW

Ewa Wawro
prezes Fundacji „Galicja Vitia”
materiał nadesłany

16-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)