REKLAMA
Lucas Tour

„Starzy” klienci wracają do Autosanu (ZDJĘCIE)

SANOK, RADZIEMICE / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu podpisano umowę na dostawę międzymiastowego autobusu EUROLIDER 9 dla firmy „U Jędrusia Sp. z o.o.” z siedzibą w miejscowości Radziemice w województwie małopolskim. Zamawiający jest polskim producentem doskonałych artykułów żywnościowych dostarczanych do różnych sieci handlowych w Polsce. Natomiast pojazd, o którym mowa to nie pierwszy autobus AUTOSAN zakupiony przez tę spółkę.

 

Poprzedni, również EUROLIDER 9, odebrany został w grudniu 2016 r. Satysfakcję sanockiej fabryce daje fakt, że nie tylko firmy przewozowe świadczące regularne usługi w zakresie transportu pasażerskiego decydują się składać kolejne zamówienia na autobusy AUTOSAN, ale też prywatne przedsiębiorstwa, których profil działalności jest zupełnie inny.

Ponowne zakupy świadczą o tym, że nasze pojazdy spełniają wymagania zamawiających, co jest dla nas niezwykle istotne – czytamy na stronie Autosanu.

Nowy EUROLIDER 9 trafi do Spółki „U Jędrusia” jeszcze w tym roku.

Pracowników Autosanu cieszy każda podpisana umowa, także taka, która zakłada dostawę pojedynczego autobusu.

Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny, a szczególnie cenni są partnerzy biznesowi, którzy „wracają” do nas po raz kolejny – podkreśla Michał Stachura, prezes Autosanu.

 

autosan

źródło: Autosan

21-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)