REKLAMA
Lucas Tour

Świąteczne upominki dla ratowników medycznych

Ratownicy medyczni każdego dnia służą społeczeństwu niosąc potrzebną pomoc. Ich ciężką i odpowiedzialną pracę doceniło VIVO! Krosno, wręczając pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie świąteczne upominki w postaci biletów do kina Helios oraz Karty Podarunkowe VIVO! o łącznej wartości blisko 25 000 zł.

VIVO! Krosno aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności, wspierając ciekawe projekty oraz grupy zawodowe, które służą mieszkańcom regionu. Tym razem, w podziękowaniu za zaangażowanie i poświęcenie, Centrum Handlowe przekazało pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie bilety na dowolne seanse filmowe w kinie Helios Krosno oraz Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 200 zł każda, do wykorzystania we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum. Karty ważne są przez 12 miesięcy.

– Wspieranie służb medycznych z regionu powoli staje się naszą tradycją. Tak jak w zeszłym roku, i tym razem zdecydowaliśmy się w symboliczny sposób podziękować pracownikom Pogotowia Ratunkowego za poświęcenie i ciężką pracę. Jesteśmy pełni podziwu dla ich profesjonalnej postawy i codziennego heroizmu, w szczególnie trudnych i stresujących warunkach. Liczymy, że świąteczne prezenty od VIVO! Krosno sprawią naszym lokalnym bohaterom dużo radości i niezapomnianych, filmowych wrażeń. Wierzymy, że pozwolą im choć na chwilę oderwać się od ciężkiej codzienności – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

materiały nadesłane


23-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)