REKLAMA
Lucas Tour

Targi miast partnerskich połączone z otwarciem CITiK-u

JASŁO / PODKARPACIE. W ostatni lipcowy weekend (28 i 29) odbędą się w Jaśle Targi Miast Partnerskich połączone z otwarciem Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle (CITiK).  Na jasielskim rynku oraz na Placu Żwirki i Wigury zaplanowano wiele atrakcji.

Podczas dwudniowego wydarzenia odbędzie się między innymi uroczyste otwarcie Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej (budynek kina Syrena), przedstawienie ofert turystycznych miast partnerskich Jasła, spektakl teatru ulicznego z Kijowa HIGHLIGHTS, seanse filmowe w kinie Syrena (koszt 2 zł), animacje plenerowe dla dzieci oraz festiwal Food Trucków (szybkie i smaczne jedzenie uliczne).

Otwarcie CITiK-u powiązane będzie z organizacją Targów Miast Partnerskich, których celem będzie promocja obszaru pogranicza. W czasie targów można będzie zapoznać się z ofertami turystycznymi przygotowanymi przez centra informacji turystycznych z województw podkarpackiego i małopolskiego, a także z zagranicy, między innymi z Bardejowa, Vranowa nad Topl’ou, Liptowskiego Mikulasza, Trebiszowa i Humennego.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „W Karpaty w inne klimaty. Transgraniczna oferta turystyczna Jasło-Humenne”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska Słowacja 2014-2020, realizowanego w partnerstwie z miastem Humenne.

Źródło: UM Jasło

28-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)