REKLAMA
Lucas Tour

Tragedia. Kobieta z ranami klatki piersiowej. Podejrzany zatrzymany (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który może mieć związek ze śmiercią 47-letniej kobiety. Mieszkanka Rzeszowa z ranami klatki piersiowej została znaleziona dziś rano, przed blokiem na ul. Czudeckiej. Życia kobiety nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Przed godziną 7 rano, przed blokiem przy ulicy Czudeckiej w Rzeszowie, odnaleziono 47-letnią kobietę. Ofiara miała rany kłute klatki piersiowej. Mimo udzielonej pomocy, jej życia nie udało się uratować.

Jak ustalono, mężczyzna mogący mieć związek z tym zdarzeniem, odjechał z miejsca samochodem marki Audi. Na ulicy Wadowickiej porzucił auto i uciekł pieszo. Okazało się, że wcześniej mężczyzna spowodował dwie kolizje. Na skrzyżowaniu ul. Błogosławionej Karoliny i Strzyżowskiej zderzył się z kierującym kią. Mężczyzna nie zatrzymał się i odjechał z miejsca. Na skrzyżowaniu ulic Strzyżowskiej z Ustrzycką nie zapanował nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejsce porzucenia samochodu skierowano policjantów oraz przewodnika z psem tropiącym.

W miejscu odnalezienia zwłok kobiety pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Około godz. 9, na ulicy Krakowskiej, policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Trwają policyjne czynności.

KWPZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rodzice niemowlaka byli kompletnie pijani! Dziecko kwiliło otoczone dymem z papierosówZOBACZ RÓWNIEŻ:

Łukasz Nowacki : Zmiany mentalne. Szansa na zmianę naszego życia / tvPolska.pl

10-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)