REKLAMA
Lucas Tour

Tragiczny wypadek. Kierowca osobówki zderzył się z cysterną (ZDJĘCIA)

LUTCZA / PODKARPACIE. Coraz więcej wiadomo o śmiertelnym wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 19 w Lutczy. Kierowca osobówki zderzył się z cysterną. Nie przeżył. Strażacy publikują zdjęcia z miejsca zdarzenia.

O zdarzeniu informowaliśmy dzisiaj rano tutaj: UWAGA. Śmiertelny wypadek w Lutczy! Droga całkowicie zablokowana.

Policjanci ze Strzyżowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś w Lutczy. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, zginął kierowca citroena.

Dziś po godz. 9, policjanci ze Strzyżowa otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Lutczy, na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął kierowca citroena.

Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy – Lutcza, Godowa, Strzyżów, Czudec i Babicę. Utrudnienia mogą potrwać do południa.

Godzina 9.22 zostajemy zadysponowani do miejscowości Lutcza. Po dojechaniu na miejsce zastajemy zastępy OSP KSRG Lutcza oraz JRG 25. Niestety osoba prowadząca auto osobowe poniosła śmierć na miejscu – relacjonują swój udział w akcji ratunkowej strażacy z OSP KSRG Niebylec.

Siły i środki:

– GCBA MAN JRG Strzyżów – GBA RENAULT JRG – GBA MAN KSRG OSP Lutcza – GCBA MAN w sile 6 ratowników. – 2 x policja – ZRM – LPR Sanok, Ratownik 10

źródło: KWP Rzeszów, OSP KSRG Niebylec – Fb

foto: OSP KSRG Niebylec – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

31-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)