REKLAMA
Lucas Tour

Uczelnia Państwowa w Sanoku po raz kolejny laureatem konkursu „ORŁY EDUKACJI”

SANOK / PODKARPACIE. Jest nam miło poinformować, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku po raz drugi znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów konkursu ORŁY EDUKACJI!

W tegorocznej klasyfikacji nasza Uczelnia otrzymała notę 9.3 na podstawie 63 opinii – tym samym uzyskując status: 2 miejsca w Sanoku. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nota wyniosła 8,0. Progres jest więc znaczący i pokazuje wzrost zainteresowania naszą ofertą.

Orły Edukacji to zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów przedsiębiorstw w Polsce. Oceny usług świadczonych przez naszą Uczelnię uwzględniają opinie na portalach Google Maps oraz Facebook. W konkursie nie ma możliwości wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego. Kapitułą oceniającą byli tutaj sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których klienci wychodzą po prostu zadowoleni.

Serdecznie dziękujemy, ponieważ to dzięki Państwa opiniom otrzymaliśmy ocenę, kwalifikującą do ubiegania się o ten zaszczytny tytuł. Jednocześnie gratulujemy „Akademii Małego Geniusza” w Sanoku – zdobywcy miejsca pierwszego oraz niepublicznemu przedszkolu „Pomysłowy Przedszkolak”, które uplasowało się na miejscu trzecim.

materiały nadesłane

26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)