REKLAMA
Lucas Tour

W mieszkaniu poszukiwanego mężczyzny zabezpieczono 8KG narkotyków! (ZDJĘCIA)

JASŁO/ PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 40-letniego jaślanina, który ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna był poszukiwany ponieważ miał odbyć karę 26 miesięcy pozbawienia wolności. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zabezpieczyli w jednym z jego mieszkań ponad 8 kg narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

303-233328

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej policji, realizowali w ostatnim czasie działania związane z zatrzymaniem osób ukrywających się przed organami ścigania. W ramach prowadzonych czynności, kryminalni ustalili miejsce pobytu poszukiwanego jaślanina. Mężczyzna ukrywał się, ponieważ ciążyła na nim kara 26 miesięcy pozbawienia wolności.

W wyniku podjętych działań, policjanci zatrzymali poszukiwanego 40-latka w miniony czwartek na terenie Jasła. Mając podejrzenia, że zatrzymany może posiadać niedozwolone substancje, policjanci przeszukali zajmowane przez niego lokale mieszkalne. Także i w tym przypadku intuicja nie zawiodła funkcjonariuszy.

W trakcie realizowanych przeszukań, w jednym z zajmowanych przez poszukiwanego lokali, policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że to amfetamina i marihuana. Łącznie zabezpieczyli blisko 4,7 kg amfetaminy oraz 3,7 kg marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podczas przesłuchania, przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

JASLO

Na postawie zgromadzonego materiału dowodowego, sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres dwóch miesięcy. Zatrzymany jaślanin będzie odbywał ciążącą na nim karę pozbawienia wolności.

Za przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi mu dodatkowo kara do 10 lat pozbawienia wolności.

303-233330

303-233329

KPP Jasło


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

tvPolska

Prezydent RAFAŁ PIECH ujawnia: Czy zgodzimy się na PRZYMUS i segregacja ❓ SZOKUJĄCE dane w Polsce ❗

13-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)