REKLAMA
Lucas Tour

Wakacyjne kino plenerowe na Kwiatowej!

JASŁO / PODKARPACIE. Już w sobotę 1 lipca br. zapraszamy na pierwszy seans kina plenerowego na Kwiatowej. Rozpoczynamy filmem dla dzieci „Księga życia”. Seans zaczyna się o godz. 21.15 i trwa 1 godz. 35 min. Bezpłatny autobus z przystanku przy jasielskiej Farze wyjedzie o godz. 20.30. Prosimy o zabranie kocyków dla dzieci.

W przypadku złej pogody seans niestety zostanie odwołany. O tym fakcie Urząd Miasta poinformuje na oficjalnym profilu facebook’owym oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle.

„Księga życia”– to animowany film dla dzieci opowiadający historię dwóch potężnych magów którzy zakładają się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Wśród ludzi poddanych próbie są dwaj bohaterowie filmu: Manolo – młody matador, który marzy, by zostać muzykiem i Joaquin – sportowiec i duma rodzinnego miasta. Obaj konkurują o względy Marii – pięknej i niezależnej księżniczki. Los każe im wyruszyć we wspaniałą podróż, w czasie której spotykają barwne postaci i odwiedzają niezwykłe krainy, poznając prawdę o sobie samych. Rozdarty między oczekiwaniami rodziny, a pragnieniami swego serca, młody Manolo wyrusza w podróż przez trzy cudowne światy, by odnaleźć prawdziwą miłość i obronić swoja wioskę. „Księga życia” nie jest zwykłą baśnią; to przepiękna przygoda fantasy, pełna magii, muzyki, zabawy i refleksji.

Źródło: UM Jasło

30-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)