REKLAMA
Lucas Tour

Walczy o koronę Miss Polski Uk&Irleand 2019. TRWA GŁOSOWANIE! (VIDEO, FOTO)

Walczy o koronę Miss Polski Uk&Irleand 2019. TRWA GŁOSOWANIE! (VIDEO, FOTO)

POLSKA/ WIELKA BRYTANIA. Trwa głosowanie w konkursie Miss Polski Uk & Irleand 2019. Bożena Jaworska z Woli Raniżowskiej  walczy o udział w finale tej prestiżowej imprezy. Głosować można do północy 14 kwietnia!

 

Bożena Jaworska pochodząca z Woli Raniżowskiej walczy o finał konkursu Miss Polski Uk & Irleand 2019.

Mieszkam aktualnie w Londynie, pochodzę z Woli Raniżowskiej na podkarpaciu i walczę o koronę w Londynie w wyborach Miss Polski Uk & Irlandii 2019. Dostałam się do półfinału i jestem na etapie głosowania online, dzięki któremu mogę wejść do głównego finału. Codziennie można oddać jeden głos. Liczę na wsparcie z moich rodzinnych stron, że będe mogła wygrać i dumnie reprezentować nasz region w Londynie – pisze kandydatka.

FB_IMG_1553811204746

Ci, któzy uważaja, że korona należy się Bożenie, mogą zagłosować na tę kandydatke z numerem 16.

Głosowanie trwa do 14 kwietnia do północy. Z każdego urządzenia można zagłosować tylko raz danego dnia.

 

Przejdź do głosowania – kliknij

FB_IMG_1553811419866

 

 

– Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki, bo #koronajesttylkojedna – czytamy na profilu Facebookowym Miss Polski UK & Ireland.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej – piszą organizatorzy.

 

 

 

materiały nadesłane

video: Matt Media UK/You Tube

02-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)