REKLAMA
Lucas Tour

Winiarskie Warsztaty Degustacyjne w Jaśle

JASŁO / PODKARPACIE. W ramach XI Międzynarodowych Dni Wina Jasło 2016 odbędą się Winiarskie Warsztaty Degustacyjne, dnia 27 sierpnia br. (sobota).

Godz. 10:00
„Odmiany Polskich Winnic”
Degustacja win z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych odmian winorośli uprawianych w Polsce. Wina najciekawsze i najbardziej charakterystyczne dla naszego kraju. Wszyscy, którzy są nieco mniej zaznajomieni z polskimi winami będą mogli się przekonać, że w naszych winnicach rośnie nie tylko Rondo i Jutrzenka…
Warsztaty poprowadzi Tomasz Kolecki Majewicz, uznany w środowisku sommelier, wielokrotny Mistrz Polski, uczestnik finałów Mistrzostw Europy i Świata Sommelierów.

Godz. 14:00
„Wina musujące świata”
Degustacja win musujących z różnych regionów świata, wzbogacona sporą porcją informacji o tym czym tak naprawdę są wina musujące oraz jak i gdzie powstają. Od kilku lat również wiele polskich winnic daje dowody tego, że w naszym klimacie produkcja win musujących jest dobrym pomysłem.
Warsztaty poprowadzi Paweł Demianiuk, Mistrz Polski Sommelierów 2011, srebrny medalista konkursu Gagennau Young Sommelier.
 
Warunki uczestnictwa
Miejsce warsztatów: budynek Panorama, ul. PCK 2.
Koszt uczestnictwa w warsztatach: 60 zł.
Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc uczestnictwo w Warsztatach będzie możliwe tylko po wcześniejszej rezerwacji, której można dokonać wysyłając załączoną poniżej kartę zgłoszeniową na adres dniwina@gmail.com. Rezerwacje będą potwierdzane drogą mailową. Opłata za uczestnictwo w Warsztatach będzie pobierana na miejscu, bezpośrednio przed degustacją. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Karta Zgłoszeniowa – WD 2016

Plakat WD

23-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)