REKLAMA
Lucas Tour

Wsiadł za kierownicę mając trzy promile alkoholu

PRZYSIEKI/ PODKARPACIE. Policjanci z jasielskiej grupy „SPEED” zatrzymali kierującego seatem, który wjechał do rowu. Alkomat wskazał w organizmie mężczyzny prawie 3 promile. Dodatkowo, 55-latek posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

W minioną sobotę po godzinie 19-tej, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w Przysiekach, będąc pod wpływem alkoholu, miał wjechać samochodem w pole orne.

– Na miejsce zostali skierowani policjanci z jasielskiej grupy „SPEED”. Kiedy funkcjonariusze dojechali pod wskazany adres, zauważyli seata, który wyjeżdżał z rowu na jezdnię. Ustalili, że siedzący za kierownicą mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

pol alko

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 55-latka. Alkomat wskazał w jego organizmie prawie 3 promile. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy oraz obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za swoje zachowanie, mieszkańca gminy Skołyszyn czekają surowe kary.

Źródło: KPP w Jaśle

15-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)