REKLAMA
Lucas Tour

Wycieczka „WODAMI rzeki San!” Najlepszy Produktem Turystycznym Polski 2017? Wszystko w naszych rękach! (ZAGŁOSUJ)

Jaka atrakcja zostanie NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM POLSKI 2017? W październiku zostały wybrane najlepsze produkty turystyczny poszczególnych województw. Od kilku dni trwa głosowanie internautów. Województwo Podkarpackie reprezentuje wycieczka 1-dniowa Biura Podróży Bieszczader „WODAMI rzeki San!”. Jest to wyjątkowa atrakcja łącząca spływ kajakami z kuchnią regionalną, wędrówką do karmelu w Zagórzu oraz 2 godzinnym rejsem statkiem po niemal całym Zalewie Solińskim z degustacją win i serów bieszczadzkich.

Więcej na:
http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-wycieczki-1-dniowe/wodami-rzeki-san-czyli-kajaki-karmel-rejs-statkiem-degustacja-win/

Pierwszy raz w historii do konkursu zostało zgłoszone biuro podróży. Wybór nie jest bez powodu, gdyż nasz reprezentant ma dużo więcej podobnych niepowtarzalnych wycieczek i dba o promocję województwa na czele z Bieszczadami w bardzo szerokim zakresie.

Czy naszemu reprezentantowi uda się wygrać zależy od Waszych głosów!

Wystarczy:
1. wejść na stronę https://www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017
2. kliknąć „nr 9”
3. kliknąć „Zagłosuj na produkt”.

Ważna informacja – codziennie do północy 19.11.2017 można oddać jeden głos!
Posiadasz np. komputer, telefon z internetem, tablet? Możesz oddać 1 głos na każdym urządzeniu! A jeśli masz zainstalowane różne przeglądarki np. Mozilla, Internet Explorer, Opera to po 1 głosie z każdej przeglądarki!

7

Opis wycieczki:
Wycieczka 1-dniowa WODAMI rzeki San! to oferta łącząca atrakcje związane z wodą, górami i historią Bieszczad dla każdej grupy wiekowej. Każdy punkt programu jest związany z Sanem. Zaczyna się od SPŁYWU KAJAKAMI na najbardziej malowniczym odcinku z Sanoka do Mrzygłodu. Podczas spływu każdy indywidualnie podejmuje decyzję czy chce płynąć 1h, czy dłużej 2.15h. Jeśli ktoś „boi się wody”, nie lubi pływać lub wybrał się z małymi dziećmi, to idzie razem ze specjalnie wynajętym przewodnikiem na zwiedzanie SKANSENU w Sanoku. Następnie całą grupą jedziemy na POSIŁEK REGIONALNY, który zamawiamy w restauracji w kształcie statku na brzegu rzeki. Turyści mają do wyboru hryczanyki (kotlety z mięsem i kaszą gryczaną) lub naleśniki. Później przemieszczamy się autokarem do Zagórza, gdzie po pokonaniu 1,2 km docieramy do największych w Polsce RUIN KLASZTORU Karmelitów Bosych z 22 m wieżą widokową. Ostatnim punktem programu jest REJS STATKIEM po niemal całym Zalewie Solińskim, aż do Olchowca, czyli 50 km! Łączymy opowiadanie historii Zalewu Solińskiego z DEGUSTACJĄ WIN i SERÓW bieszczadzkich kończąc o zachodzie słońca.

Artykuł sponsorowany

14-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook