REKLAMA
Lucas Tour

Wyprzedził nieoznakowany radiowóz w terenie zabudowanym. Jechał z prędkością 117 km/h

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego jasielskiej komendy, zatrzymali wczoraj kierującemu bmw, uprawnienia do kierowania pojazdami. Młody mężczyzna w terenie zabudowanym z dużą prędkością wyprzedził nieoznakowany radiowóz z wideo rejestratorem. Policjanci zmierzyli prędkość pojazdu, która wyniosła 117 km/h.

Wczoraj na terenie powiatu jasielskiego policyjne patrole czuwały nad bezpieczeństwem podróżujących osób. Funkcjonariusze pełnili służbę w najbardziej newralgicznych miejscach, między innymi w rejonach cmentarzy, ale także na głównych ciągach komunikacyjnych, gdzie przy wzmożonym ruchu mogło dojąć do zdarzeń drogowych. W ramach prowadzonej akcji „Znicz”, zwracali także uwagę na kierowców poruszających się z nadmierna prędkością.

auto-999719_1280

Okazało się, że nie wszyscy stosowali się do przepisów ograniczających prędkość. Na ulicy Krajowickiej po godzinie 20, policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Kierujący osobowym bmw, 26-letni mieszkaniec gminy Jasło w terenie zabudowanym z dużą prędkością wyprzedził nieoznakowany radiowóz. Policjanci zmierzyli prędkość pojazdu, która wyniosła 117 km/h. Kierowca za zbyt szybką jazdę został ukarany mandatem i stracił uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące.

KPP Jasło

03-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)