REKLAMA
Lucas Tour

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Droga Jasło – Strzyżów zablokowana

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś około godz. 9 w miejscowości Wiśniowa, na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Jasło – Strzyżów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla astry zjechał na lewy pas i zderzył się z prawidłowo jadącym ciężarowym renault.

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego. Dziś około godz. 9 w Wiśniowej na drodze wojewódzkiej nr 988 doszło do zderzenia osobowego opla i samochodu ciężarowego przewożącego drewno.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem zjechał nagle na lewy pas, zderzając się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalają przyczyny zdarzenia. W zdarzeniu ucierpiał 20-letni kierowca opla, który został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego, obywatel Słowacji, nie odniósł poważnych obrażeń.

Droga w chwili obecnej jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 12.

W chwili obecnej pojazdy osobowe poruszające się w kierunku Strzyżowa kierowane są objazdem we Frysztaku przez miejscowość Kobyle do Wiśniowej, natomiast samochody poruszające się w kierunku Jasła kierowane są w miejscowości Wiśniowa przez Jazową, Kobyle w kierunku Frysztaka.

Samochody ciężarowe jadące w kierunku Strzyżowa kierowane są objazdem na rondzie w Twierdzy do Krosna, natomiast jadące w kierunku Jasła kierowane są objazdem w Wiśniowej na Szufnarową.

logo
źródlo: KWP

11-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)